Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Gdzie kupić strój kąpielowy???

• beaciocha
    beaciocha · 02-07-17 20:55 · do góry^

Ciężko mi znaleźć normalny biustonosz na moje ok 84/67 z dosyć szerokim UU, ale wąziutkim i niskim mostkiem, a znalezienie stroju to już wogóle chyba niemożliwe do wykonania:( Freya jest brzydka i z szerokimi mostkami, dalia nawet nawet te mostki, ale pancerne toto w moim raczej srednim rozmiarze i pije mnie w pachy...no nie wiem już, już nie wytrzymam od byle jakich strojów które zabijają mi szyję bo są sznurkowiązane w stylu bikini...
    jak żyć???

Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 02-07-17 23:03 · do góry^

Proponuje spróbować only her :-)

Odpowiedz»
  • beaciocha
    beaciocha · 05-07-17 14:25 · do góry^

Ok, wracam z tarczą, nie na tarczy. Udało mi się kupić strój Audelle Seaside, co ciekawe poszłam bardziej po przewiewnego cielaka na lato a nie po strój, bo na stronie nie było już mojego rozmiaru w tym co ewentualnie chcialam przymierzyć. A tu niespodzianka czekał właśnie na mnie ostatni Audelle Seaside w rozmiarze 65D i gatki 36, co najlepsze i góra i dół przecenione, zamiast 250zł zapłaciłam 126zł :D
    Mostek mógłby być pół cm węższy, ale nie uwiera mnie, ogólnie stanik jest mega wygodny, więc mu ten mostek wybaczam i wzięłam bo bałam się że jakbym miała się zastanowić dzień lub dwa to ktoś mi go sprzątnie, bo jak widać świetnie się im sprzedał.
    Chyba będę się czaić na ebayu na jakąś inną wersję kolorystyczną tak na zapas :)

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 06-07-17 00:18 · do góry^

Fajnie wygląda, tylko że nie znalazłam chyba ani jednego zdjęcia, na którym modelka wyglądałaby jakoś sensownie (a raczej jej biust). Najgorsze jest chyba to: https://www.google.pl/search?q=audelle+seaside&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjL9NnKlfPUAhUBbVAKHZkWBHEQ_AUICigB&biw=1536&bih=759#imgrc=zLQQptPLwIrOUM:. Gdybym zobaczyła takie zdjęcie, raczej bym uciekła do zimnych krajów zamiast kupować strój kąpielowy :D

Odpowiedz»