Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Ewa Michalak -gdzie jest rozmiar miseczki?

• kattya
    kattya · 25-02-18 00:21 · do góry^

Witam. Jak w temacie, gdzie szukać rozmiaru miski w Beżusiu? Mamie kupiłyśmy pod biustem 85 i nie widzę nic więcej poza tym. Będę wdzięczna za podpowiedzi
    Pozdrawiam :)

Odpowiedz»
  • emeska
    emeska · 25-02-18 09:56 · do góry^

Na metce papierowej powinna być intensywnie żółta naklejka z rozmiarem oraz na metce materiałowej przy zapięciu pod metką z napisem Effuniak i drugą z podanym obwodem powinna być trzecia z oznaczeniem miski.
    Jak kupiłyście używany, z powycinanymi, to jedynym źródłem wiedzy będzie sprzedający ;)

kontakt: em.eska (na tlenie pl)

Odpowiedz»
  • kattya
    kattya · 25-02-18 17:35 · do góry^

Dzięki.Stanik jest nowy ze sklepu, na metce papierowej było "85 8" na wszywce tylko 85 widziałam i wszywka w misce miała "4". Pewnie jestem takim asem, że potrzebuję zdjęcia gdzie szukać :D

Odpowiedz»
  • emeska
    emeska · 25-02-18 21:19 · do góry^

Hm... A jaki to stanik? Mama jest dużobiuściasta? Potrafisz mierzyć głębokość miski? Na stronie kalkulatora Ewy 8 oznacza D, ale to wcale nie musi być to. Kupowałyście przez net czy stacjonarnie?

Odpowiedz»
  • emeska
    emeska · 25-02-18 21:21 · do góry^

Btw, wszywka w misce to wg mojej wiedzy oznaczenie pozwalające na identyfikację szwaczki ;)

Odpowiedz»
  • kattya
    kattya · 01-03-18 07:19 · do góry^

Mama jest bardzo biuściasta, wyliczyłam jej 85j w rozmiarówce polskiej, a nie spytałem kobiety jaki jej dała rozmiar EM. Mówiła tylko że byłam bardzo blisko z miską i teraz nic nie mogę znaleźć.

Odpowiedz»