Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

najlepsze warszawskie lumpeksy? ;)

• imogena
    imogena · 23-06-10 23:17 · do góry^

dziewczyny, zejdźmy o stopień niżej - gdzie w warszawie można znaleźć ciucholand z szerokim stanikowym asortymentem?

Odpowiedz»
  • Anydalla
    Anydalla · 23-06-10 23:34 · do góry^

Imogena - zajrzyj na wątek na Lobby poświęcony lumpeksom i na Bra Swap - w ostatnich postach opisałam wszystkie ciucholandy stanikowe, jakie znam.;)

Odpowiedz»
  • Anydalla
    Anydalla · 23-06-10 23:37 · do góry^

No dobra, skopiuję;p

Al. KEN, stacja metra Kabaty - pod lasem Kabackim, naprzeciwko Tesco. Drugi lumpek w tym samym bloku, co Secret Hills, tylko na innej ścianie jest wejście.
    W centrum są jeszcze dwie pieczary - jedna na Świętokrzyskiej przy Poczcie Głównej, druga w Al. Jerozolimskich niedaleko dworca Centralnego (między dw. Centr. a dw. Ochota). Następnie 3 lumpki przy metrze Politechnika,wyjście w str. Centrum prawą str. ulicy (przez pasy i prostu - English Fashion, biustonosze na wieszakach po 15-20 zł; przez pasy i od razu w lewo, potem od razu w prawo - lumpek na wagę). Do tego cała ul. Grochowska między dw. Wileńskim a Stadionem XX-lecia + 2 lumpki przy rondzie Wiatraczna i 2 w okolicach Grochowskiej na wysokości przystanków tramw. Kickiego i Międzyborska.;)

Odpowiedz»
  • imogena
    imogena · 23-06-10 23:43 · do góry^

och, wielkie dzięki! to poluję! :)

Odpowiedz»
  • zankamuflowana
    zankamuflowana · 23-06-10 23:55 · do góry^

ja się podepnę, choć temat nie ten.
    Kraków. 3 lumpeksy na każdej ulicy. Widział ktoś jakieś 'nasze' staniki?

Sprzedam gorset DM Tequila Sunrise 70D, Freyę Mimi padded 70D (nowe)
    zankamuflowana[@]gmail.com

Odpowiedz»
  • Anydalla
    Anydalla · 29-06-10 22:40 · do góry^

Znalazłam właśnie w papierach ulotkę tej sieci lumpeksów, w których jest sporo fajnych staników.;) Tzn. w tym oddziale na Kabatach (Wąwozowa 17/19) jest ich aż tyle.;) Sieć nazywa się "Szmizjerka". Byłam dwa razy w oddziale na Wiatracznej, było mnóstwo świetnych bikini, ale żadne w naszych rozmiarach... wcześniej dorwałam też burgundowy stanik multiway 32e z metkami.;) Więc przywożą, tylko trzeba przyjść w dzień dostawy.;)

W całej Wawie mają 5 sklepów:
    1) Grójecka 74, dostawa w środę
    2) Żelazna 82/84, wtorek
    3) Wąwozowa 17/19, czwartek - tu (na razie mono)poluję;p
    4) Al. Stanów Zjednoczonych 72,poniedziałek
    5) Ogrodowa 7, piątek

Nie wiem, jak jest w innych sklepach z zaopatrzeniem ze stanikami i z godz. otwarcia. Chyba od 10.

Odpowiedz»
  • Anydalla
    Anydalla · 29-08-10 13:56 · do góry^

Odświeżam temat;)

Może by tak stworzyć kompletną mapkę sklepów, w których można dostać uświadomione staniki w niskiej cenie?;) Staniki z pierwszej ręki już mają taką mapkę, teraz przydałoby się też z drugiej ręki.;)

Kilka sprawdziła. Od Targowej do ronda Wiatraczna - ze 2-3 km, po drodze kilkanaście lumpków. Można sobie zrobić spacer od dw. Wileńskiego do Stadionu XX-lecia, potem dojechać tramwajem do ol. Międzyborskiej, a dalej pieszo do Wiatracznej. Bielizna jest prawie we wszystkich, nasze marki;) [chyba tylko w jednym nie]. Napotkałam chyba wszystkie - Freya, Fantasie, Panache, dużo M&S, La Senzy, Gossard, Debenhams, Wonderbra, Pour Moi, Katie Price, Lepel, Lejaby, Chantelle, Hunkeoeller (holenderski), Shock Absorber, Pure Lime (sportowe fińskie) - z wyjątkiem Curvy Kate, DM i Miss Mandalay;) Większość używanych, ale trafiają się nowe z metkami.

Odpowiedz»
  • Anydalla
    Anydalla · 29-08-10 13:56 · do góry^
    Odpowiedz»
  • Anydalla
    Anydalla · 29-08-10 14:07 · do góry^

Z tych, co sprawdziłam:

Lumpeksy na... Ochocie

* bazarek Banacha - byłam raz, widziałam M&S, Panache, Freya, Gossard, ceny: 1, 5, 7, 15 zł; staniki są rozłożone na łóżku polowym (tańsze), a u drugiej sprzedającej na stole przed budką (tu po 15 zł), stan różny
    * ul. Grójecka 62a - o ile to ten lumpek w str. placu Narutowicza, to staniki są;) - dwa kosze; znalazłam kilka sztuk naszych marek, byłam raz; ceny niewygórowane
    * ul. Grójecka 74 - Szmizjerka - lumpek mały, BRAK staników, w sezonie są kostiumy
    * ul. ppłk. Grzymały-Sokołowskiego 2 --?
    * ul. Bitwy Warszawskiej 14 --?
    * ul. Grójecka 38 -- nie wiem, czy byłam tu, czy w 62a;) Jeśli to wypada przy pl. Narutowicza k. kościoła, to staników nie uświadczysz
    * ul. Pruszkowska 19/21 --?

Odpowiedz»
  • Leiree
    Leiree · 31-08-10 09:29 · do góry^

super temat! wczoraj nawet mijałam Szmizjerkę na Żelaznej :)
    a i w lumpku na Świętokrzyskiej byłam kilka razy ale nie odkąd zostałam uświadomiona ;]

Odpowiedz»
  • Anydalla
    Anydalla · 31-08-10 09:34 · do góry^

Jak znajdę więcej czasu, opiszę też kolejno lumpki na Pragach (obu) i część Śródmieścia i Kabaty - reszty nie znam. Przydałyby się jakieś wysłanniczki na inne dzielnice.;) Bo na razie gadam sama ze sobą.;p
    Aha, tak w ramach motywacji - dobre 80% mojej szuflady to nabytki lumpkowe. Tylko jeden sklepowy i kilka z Allegro.;)

Odpowiedz»
  • Anydalla
    Anydalla · 31-08-10 09:41 · do góry^

Szmizjerka na Wiatraku ma dostawy w poniedziałki.;) Trzeba się stawić o 9 rano, bo wtedy otwierają, i przygotować się na sajgon jak przed otwarciem nowego marketu, gdzie dają rzeczy za półdarmo.;p Ludzi masa... Byłam tam wczoraj - cały wielki kosz był z kostiumami, drugi z bielizną, większość staniki i większość w db-bdb-idealnym stanie, kilka z metkami. Było tyle śliczności, że nie wiedziałam, co wziąć.;) Wzięłam Garlanda, kilka La Senz, zostawiłam kilka innych, jakiegoś Debenmahsa, Wonderbra... Trochę się spóźniłam i już niektóre powędrowały, bo widziałam odłożone na parapecie.;p

Odpowiedz»
  • izaur
    izaur · 30-09-10 19:49 · do góry^

To ja dodam swoje 3 grosze.
    JELONKI mają ciekawy lumpeks na ul. Człuchowskiej (w nowym budynku, w którym jest Rossman). Widziałam tam górę M&S-ów, La Senz, kilka Elle MacPherson - co prawda w wąskich obwodach czyli 30/65 minus tym razem nic się nie znalazło, ale za to od 32/70 trochę miseczek powyżej d, widziałam chyba jakieś 36 gg nawet, ale byłam już po dostawie.
    Wszystko w dobrym stanie, niektóre z metkami, majtki też - zdaje się tylko nowe.
    Dostawa w poniedziałki.

joannazetmałpagazetakropkapl (zet nie z)

Odpowiedz»
  • Tweetee
    Tweetee · 29-08-13 10:10 · do góry^

Dobry secondhand online to nie lada gratka. Ja osobiście jestem uzależniona od buszowania po sklepach typu lumpeks.. :D Kiedyś tylko sklepy w realu dziś głównie online, markowe ubrania w śmiesznie niskich cenach bez wychodzenia z domu. Człowiek się z wiekiem rozleniwia.. :) Także znaleźć dobry sklep z odzieżą używaną to złoto! Ostatnio wyhaczyłam śliczną bluzeczkę ZARA w śmiesznej cenie tu:
    http://www.innestyle.pl/

Odpowiedz»