Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

spis sklepów internetowych

• EmCa
    EmCa · 23-06-15 15:59 · do góry^

Jest tu gdzieś? Google nie zawsze wyrzuca dany model w sklepie i ciężko znaleźć...

Odpowiedz»
  • Stylish
    Stylish · 02-07-15 12:15 · do góry^

Dobre pytanie, bo jestem dość nowa w tych biustonoszowych odkryciach, nie interesowałam się tym za bardzo i człowiek chodził kupować do byle jakiego sklepu co bądź byleby jakoś pasowało ;P Przydałoby sie trochę porad i spis sklepó i marek gdzie warto kupić :)

Odpowiedz»
  • EmCa
    EmCa · 09-07-15 12:04 · do góry^

Na lobby małobiuściastych link do sklepów internetowych nie działa. Lobby umarło?

Odpowiedz»
  • balkonick
    balkonick · 11-07-15 16:49 · do góry^

Lobby umiera, Balko umiera, chyba Polki wybrały konsumpcję staników i nie chce już im się o nich pisać:P.

Odpowiedz»
  • Sunachan
    Sunachan · 11-07-15 17:01 · do góry^

W sumie szkoda, bo nadal nie jest różowo. Osobiście nie mam za bardzo czasu, żeby pisać o stanikach, modelach, tak jak kiedyś, ale z drugiej strony wobec cen stacjonarnych i wyboru w sklepach, nadal celuję w sporadyczne zakupy internertowe. Polskie marki osiągają zawrotne ceny lub są trudno dostępne stacjonarnie (Effuniaki, Dalia, Ewa Bien, Comexim), w moim mieście sklepów z np. Panache jak na lekarstwo, a ceny stacjonarne nie zachęcają. Nie przeczę, że są kobiety, dla których wydanie na stanik 150-200zł to bagatela, ale jakoś dziwnie nadal do nich nie należę ;)

pisze się "dekolT" - NIE "dekolD" !!!!!

Odpowiedz»
  • Sunachan
    Sunachan · 11-07-15 17:02 · do góry^

Ach, zakupy stacjonarne też mi się zdarzają, ale może raz na rok albo rzadziej...

pisze się "dekolT" - NIE "dekolD" !!!!!

Odpowiedz»
  • balkonick
    balkonick · 11-07-15 18:38 · do góry^

Wracając do pytania to spisu sklepów internetowych chyba nie ma. Na Lobby niby jest jakiś link do spisu sklepów netowych, ale nie działa. Jest Stanikowa Mapa Świata, ale tam nie wszystkie sklepy netowe są uwzględnione. Np. we Wrocławiu ma swoją siedzibę mybra.pl , ale na Stanikowej Mapie Świata go nie ma, bo to tylko sklep netowy, a nie stacjonarny. Chyba będziesz zmuszona do samodzielnego przeszukiwania neta;P. No chyba, że komuś się będzie nudziło i taki spis sporządzi.

Odpowiedz»
  • EmCa
    EmCa · 11-07-15 22:43 · do góry^

Przeszukuję i przeszukuję, ale nie wszyscy są dobrze spozycjonowani ;)

Odpowiedz»
  • magdziunia
    magdziunia · 29-07-15 16:16 · do góry^

Moja przyjaciółka kupuje w sklepie Alles, ona jest bardzo zadowolona :)
    Ja jeszcze nie korzystałam, ale chyba się skusze w końcu :)

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 14-10-16 22:23 · do góry^

Możemy zrobić listę sklepów internetowych, które polecamy i przypiąć ją na górze forum.

Ogólnie wystarczy guglować, ale nie każdy sklep jest tak samo fajny.

Natomiast jeśli chodzi o dostępność różnych modeli, to niestety każdy sklep ma inną. Chybatylko na stronach producenta jest wszystko, ale wtedy z kolei w innychsklepach można znaleźć starsze modele,któych już nie ma u producenta :)

Odpowiedz»
  • Katarzyna55
    Katarzyna55 · 29-10-16 12:55 · do góry^

Wystarczy skopiować nazwę biustonosza i google w większości powyrzuca sklepy z tym modelem.

Odpowiedz»
  • Mira11
    Mira11 · 02-11-18 21:01 · do góry^

Może warto zajrzeć na portal ogłoszeniowy. Wile ciekawych ogłoszeń znajdziemy http://ogl360.pl/ Każdy znajdzie coś dla siebie.

Odpowiedz»
  • sosimply
    sosimply · 09-11-18 15:12 · do góry^

Aż przejrzę wszystkie, bo nie domyślałam się, że jest ich aż tyle

Odpowiedz»
  • Energy
    Energy · 25-11-18 12:29 · do góry^

To ja podrzucam Wam link do tego sklepu: https://www.kinga.com.pl/biustonosze/bralette
    Zerknijcie sobie, wybór bielizny mają naprawdę konkretny :)
    Ogólnie ich rozmiarówka jest też taka klasyczna, nie ma problemu z tym, że nie trafi się z rozmiarem.

Odpowiedz»