Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Sklepy w Katowicach.

• wiszer
    wiszer · 07-01-16 13:57 · do góry^

Dziewczyny znacie jakies sklepy w Katowicach i okolicach?
    Szukalam dzis Lady Bra na Plebiscytowej 10, ale chyba zlikwidowali go?

Odpowiedz»
  • wiszer
    wiszer · 07-01-16 13:57 · do góry^

Przepraszam, ze zakladam nowy watek, ale mi tu nic wiecznie nie dziala na balkonetce, i nie moge czytac starych postow.

Odpowiedz»
  • Jaga
    Jaga · 07-01-16 17:29 · do góry^

Na Plebiscytowej nie wiem, ale na pewno jest MiG na 3-Maja.

Odpowiedz»
  • wiszer
    wiszer · 10-01-16 23:18 · do góry^

Dziekuje!

Odpowiedz»
  • wiola438
    wiola438 · 12-01-16 13:31 · do góry^

A jeszcze jakieś?

Odpowiedz»
  • SarahCollvin
    SarahCollvin · 15-01-16 12:58 · do góry^

w Silesi :)

Odpowiedz»
  • olabulbul
    olabulbul · 17-02-16 00:50 · do góry^

Lady Bra nie ma już od dwóch lat :P

Odpowiedz»
  • hochigan_
    hochigan_ · 18-02-16 15:37 · do góry^

Przyłączam się do pytania, ale chodzi mi nie tylko o Katowice, ale ogólnie o Zagłębie i Górny Śląsk. Ostatni stanik kupowałam półtora roku temu w Only Her w Zabrzu, potem przestałam śledzić okołostanikowe tematy, więc nie jestem na bieżąco, ale widzę że chyba mało kto jest, bo prawie wszystkie te sklepy, które znałam, już nie istnieją i próżno szukać info na ten temat. Stanikowa mapa na Lobby i wątek o sklepach są nieaktualne.

Z tego co mi wiadomo zniknęły sklepy:
    -z Freyą na Moniuszki w K-cach
    -Lady Bra z m.in. Effuniakami na Plebiscytowej w K-cach
    -outlet Frei w Fashion House Sosnowiec
    -Do-Bra, ul. Targowa w Sosnowcu

Niedługo będę w Polsce i chcę kupić coś stacjonarnie, ale gdzie?

Wiem tylko, że jest wspomniane Only Her w Zabrzu (chyba), MIG w Katowicach oraz Vanilla coś tam w M1 Czeladź. Z powodu niekompatybilnych z moim biustem marek (MIG) oraz tego samego + fatalnej obsługi (Vanilla coś tam) szukam innego sklepu. Czy da się przymierzyć gdzieś Effuniaki albo Audelle? Czy większość stacjonarnych sklepów padła i pozostają zakupy internetowe? Nie bardzo mam możliwość czekać 2 tygodnie na uszycie, wysyłkę i potem ewentualną wymianę, jak coś nie będzie pasować.

Odpowiedz»
  • fonda
    fonda · 30-08-17 08:33 · do góry^

A ja szukałabym jakiś sklepów, gdzie można kupić małe staniki. W większości sklepów rozmiarówki kończą się na 70A (choć i to rzadko, najczęściej są to jednak 75A), a ja jestem bardzo chuda i są one dla mnie za szerokie i stąd moje pytanie... gdzie znajdę na śląsku małe rozmiary (w obwodzie)?

Odpowiedz»
  • hochigan_
    hochigan_ · 30-08-17 10:19 · do góry^

Rozmiary 60-65 A-C w ogóle trudno Ci będzie znaleźć stacjonarnie, nie tylko w Katowicach. Jedyne sklepy, jakie znam z szerszą rozmiarówką niż standardowe 70-85 A-D to są MiG w Katowicach, Vanilla Body Shop w M1 w Czeladzi, Only Her w Zabrzu, Polityka Stanika w Gliwicach, Biustyna w Bytomiu. Jako że rozrzut spory, to najlepiej zadzwonić i zapytać, czy mają Twoj rozmiar.

Odpowiedz»
  • OtyliaB
    OtyliaB · 30-08-17 14:48 · do góry^

Ja noszę 65 w obwodzie i kupuję bez problemu w MiG w Katowicach na 3-go Maja i w Biustynie w Bytomiu na Katowickiej 6 podobny asortyment ale Bytom tańszy. Poza tym Biustyna ma stronę w necie można sobie zerkać czy jest rozmiarówka.

Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 30-08-17 14:55 · do góry^

Stanikowa mapa nie działa, bo teraz jest spis stanikowych sklepów przy stanikomanii, zaraz podlinkuje :-)
    A audelle na pewno jest w OH (a przynajmniej powinno być )

Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 30-08-17 14:57 · do góry^
    Odpowiedz»
  • tyka
    tyka · 30-08-17 14:58 · do góry^

A jakiego rozmiaru szukasz, fonda?

Odpowiedz»
  • hochigan_
    hochigan_ · 30-08-17 16:47 · do góry^

Właśnie, pytanie o rozmiar jest kluczowe. Pewnie, że nietrudno kupić stanik z obwodem 65. Pod warunkiem, że jest to od 65 D wzwyż. Jeszcze 65 C się znajdzie, ale 60-65 A-B to bardzo rzadkie okazy. Większosć firm w ogole takich nawet nie szyje.

Odpowiedz»