Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

W Boux Avenue zniżki do 70%

• Margarita01
    Margarita01 · 12-10-17 15:48 · do góry^

Hej. Przypadkiem natknęłam się dziś na Boux Avenue, mają teraz spore zniżki.
    Może którejś z Was ta informacja się przyda :-)

Odpowiedz»
  • hochigan_
    hochigan_ · 12-10-17 16:12 · do góry^

Obraziłam się ostatnio na Boux Avenue. Po moich pierwszych zakupach przysłali mi prośbę o ocenę kupionych staników. Nabazgrałam więc krótkie opinie, nie wiem, czy wszystkim zamówionym modelom, ale na pewno Jennifer - że 32B wypada na o wiele za duży i nie ma mniejszego rozmiaru w ofercie. Pamiętam, bo poza moją opinią była tylko jeszcze jedna - o tym, że model ma śmieszny, dziwny kształt misek. Po jakimś czasie przeglądam sobie ich ofertę i widzę, że owa Jennifer ma super ocenę i kilka super pozytywnych opinii, a moja i ta druga są usunięte.
    Może to i normalna praktyka, ale niech sobie w takim razie sami piszą pozytywne recenzje, a nir zawracaja mi du*ę, żebym traciła czas na pisanie czegoś, co oni potem skasują.

Odpowiedz»
  • Margarita01
    Margarita01 · 12-10-17 16:43 · do góry^

Tak naprawdę to chyba wiele firm tak robi, niestety :-(
    Ja np. dodałam dawno temu jakieś opinie na kontri, może nie do końca pozytywne (napisałam informacje dla jakich biustów nie polecam danego modelu) i nic. Moich opinii nie ma.

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 13-10-17 04:31 · do góry^

Co za śmieszki. Dobrze, że o tym napisałaś, hochigan_, będę pamiętać, żeby nie tracić czasu na czytanie tych opinii, chociaż mniej więcej tak je kojarzę, w żadnym komentarzu nie było przydatnej informacji o rozmiarze itp., tylko ciągle puste zdania o świetnej jakości i szczęściu rzekomej użytkowniczki.

Margarita01 - po kontri się tego nie spodziewałam, chociaż może powinnam :( Tam zwykle są takie bzdurne opinie, że aż mnie drażnią. Nie dość, że napisane językiem źle nauczonego pięciolatka, to jeszcze często mają śmieszną treść w stylu "świetnie trzyma duży biust", jakby to cokolwiek znaczyło.

Odpowiedz»
  • Margarita01
    Margarita01 · 02-11-17 13:23 · do góry^

WelshCorgiPembroke, dopiero teraz zauważyłam Twój post, ostatnio wszystkie posty i wątki giną w odmętach spamu. Denerwuje mnie to strasznie.

Ja też się tego po kontri nie spodziewałam, ale jednak :-( Weszłam nawet dziś na ich stronę i sprawdziłam - moich komentarzy nie ma, a minęło kilka miesięcy. Rzetelną informację można znaleźć chyba tylko na balkonetce, bratabase i różnych blogach.
    Mnie osobiście najbardziej podobają się opinie typu "rozmiar taki jak zazwyczaj noszę" - nikt nie pisze jaki rozmiar nosi na co dzień i przy jakich wymiarach :D

Odpowiedz»
  • hochigan_
    hochigan_ · 02-11-17 13:52 · do góry^

Jeszcze lepsze sa komentarze typu "sliczny i seksowny", chociaz akurat nie wiem, czy Kontri tez takie ma.

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 02-11-17 23:03 · do góry^

hochigan_ - Niestety, takich właśnie ma mnóstwo :D Chociaż od "seksowny" częściej pojawia się "wygodny". Niby nie chcę się czepiać, no bo wygoda ważna rzecz, prawdopodobnie najważniejsza w doborze stanika, no ale. Przecież to jest tak indywidualna sprawa i jeszcze samo słowo wygodny znaczy dokładnie nic, że taka opinia staje się pusta i bezwartościowa. Do tego powtarzające się ciągle zdania w stylu "świetnie leży". Niektóre opinie wyglądają wiarygodnie, ale część jest beznadziejna, nic nie znaczy i ogólnie czytając je, traci się tylko czas. Chociaż jestem w stanie uwierzyć, że ktoś naprawdę takie rzeczy pisze. Nie wiem, czy kontri tak dobrze sobie wyćwiczyło produkowanie głupich opinii, czy naprawdę ktoś je tam pisze.

Margarita01 - ten spam zniechęca do korzystania z balkonetki jak niewiele rzeczy, nawet nie ma sensu podbijać swoich ogłoszeń na swapie, bo i tak wszystko leci w dół w ciągu kilku godzin, a pewnie też innym użytkowniczkom nie chce się przeglądać :(

Odpowiedz»
  • Jaga
    Jaga · 03-11-17 23:06 · do góry^

Jest jakaś polska strona Boux Avenue czy kupujecie na brytyjskiej?

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 03-11-17 23:26 · do góry^

Na brytyjskiej, ostatnio nawet wprowadzili automatyczne przeliczanie cen na złotówki. Paczki wysyłają rejestrowane, kurierem.

Odpowiedz»