Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

W Boux Avenue zniżki do 70%

• Margarita01
    Margarita01 · 12-10-17 15:48 · do góry^

Hej. Przypadkiem natknęłam się dziś na Boux Avenue, mają teraz spore zniżki.
    Może którejś z Was ta informacja się przyda :-)

Odpowiedz»
  • hochigan_
    hochigan_ · 12-10-17 16:12 · do góry^

Obraziłam się ostatnio na Boux Avenue. Po moich pierwszych zakupach przysłali mi prośbę o ocenę kupionych staników. Nabazgrałam więc krótkie opinie, nie wiem, czy wszystkim zamówionym modelom, ale na pewno Jennifer - że 32B wypada na o wiele za duży i nie ma mniejszego rozmiaru w ofercie. Pamiętam, bo poza moją opinią była tylko jeszcze jedna - o tym, że model ma śmieszny, dziwny kształt misek. Po jakimś czasie przeglądam sobie ich ofertę i widzę, że owa Jennifer ma super ocenę i kilka super pozytywnych opinii, a moja i ta druga są usunięte.
    Może to i normalna praktyka, ale niech sobie w takim razie sami piszą pozytywne recenzje, a nir zawracaja mi du*ę, żebym traciła czas na pisanie czegoś, co oni potem skasują.

Odpowiedz»
  • Margarita01
    Margarita01 · 12-10-17 16:43 · do góry^

Tak naprawdę to chyba wiele firm tak robi, niestety :-(
    Ja np. dodałam dawno temu jakieś opinie na kontri, może nie do końca pozytywne (napisałam informacje dla jakich biustów nie polecam danego modelu) i nic. Moich opinii nie ma.

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 13-10-17 04:31 · do góry^

Co za śmieszki. Dobrze, że o tym napisałaś, hochigan_, będę pamiętać, żeby nie tracić czasu na czytanie tych opinii, chociaż mniej więcej tak je kojarzę, w żadnym komentarzu nie było przydatnej informacji o rozmiarze itp., tylko ciągle puste zdania o świetnej jakości i szczęściu rzekomej użytkowniczki.

Margarita01 - po kontri się tego nie spodziewałam, chociaż może powinnam :( Tam zwykle są takie bzdurne opinie, że aż mnie drażnią. Nie dość, że napisane językiem źle nauczonego pięciolatka, to jeszcze często mają śmieszną treść w stylu "świetnie trzyma duży biust", jakby to cokolwiek znaczyło.

Odpowiedz»