Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Gdzie OnlyHer, Effuniak, b.temp't, Comexim w Trójmieście?

 • Trefl
  Trefl · 05-03-17 22:10 · do góry^

  Dostanę w ogóle gdzieś te marki w Trójmieście w małych rozmiarach (rozmiar 65B/C, 60C/D). Też szczególnie by mi chodziło o model Ciao Bella.
  PS. Mogą też być okolice Wejherowa.

  mail: kozaczek1.15 @ o2.pl

  Odpowiedz»
 • Trefl
  Trefl · 05-03-17 22:15 · do góry^

  *b. tempt'd (:P)

  mail: kozaczek1.15 @ o2.pl

  Odpowiedz»
 • WelshCorgiPembroke
  WelshCorgiPembroke · 05-03-17 22:42 · do góry^

  O, a ja też bym się chętnie dowiedziała o Comeximie w Trójmieście, niekoniecznie w małych rozmiarach :P

  Odpowiedz»
 • abcb13
  abcb13 · 06-03-17 16:48 · do góry^

  Ja ostatnio (pewnie już ze 2-3 tygodnie temu będzie) spotkałam się z jakimiś miękkimi b.tempt'd w mniejszych rozmiarach w TK Maxx w Rivierze i Ciao Bellą 32D (tak mi było przykro, że nie znalazłam C, bo jednak to D to było za dużo jak na mnie :( ). I straplessami Wonderbra, też w mniejszych rozmiarach. OH, Effu i Comeximów nigdzie nie udało mi się jeszcze uświadczyć stacjonarnie, ale i dużo w sumie nie chodzę po stanikowych sklepach ;)

  Odpowiedz»
 • Trefl
  Trefl · 06-03-17 19:20 · do góry^

  abcb13, wiem, ostatnio byłam w Rivierze :) Właśnie chciałam zabrać szwagierkę, ale nie chcę latać na darmo, choć w sumie jak jednego dnia będę miała czas to może obskoczę.

  mail: kozaczek1.15 @ o2.pl

  Odpowiedz»
 • WelshCorgiPembroke
  WelshCorgiPembroke · 06-03-17 20:14 · do góry^

  Dziewczyny, a czy w tym TK Maxx w Rivierze widziałyście może coś w jakichś niestandardowych rozmiarach (no, znaczy takich, których w sieciówkach nie ma, jakieś obwody poniżej 32 z większymi miseczkami)? Bo ja to naczytałam się tyle o tym, jakie to okazje się znajduje w tym sklepie, nakręciłam się trochę i wybrałam się do TK Maxx w Gdańsku i nic, totalna pustka. Odstałam swoje, poprzepychałam się z jakimiś nieprzyjemnymi ludźmi, a na wieszakach najbardziej egzotycznym rozmiarem było 32A i wróciłam z tego polowania z paczką makaronu w paski. Może to zależy od sklepu, ale w Gdyni bywam rzadko, więc chciałabym mieć chociaż cień nadziei :P

  Odpowiedz»
 • hochigan_
  hochigan_ · 06-03-17 20:31 · do góry^

  WelshCorgiPembroke, nie ma sprawiedliwości w rozdziale towaru na poszczególne sklepy TKMaxx. Ja też czasem robię oczy jak spodki, jak czytam, co sobie dziewczyny poznajdowały jeśli chodzi o bieliznę czy kosmetyki. We wszystkich Tk, w jakich byłam, królowały standardowe, sieciówkowe rozmiary. Ale muszę przyznać, że bywam raz na pół roku może, a to jest sklep dla stałych bywalców i szperaczy, trzeba przychodzić zaraz po dostawie nowości.

  Odpowiedz»
 • tyka
  tyka · 06-03-17 20:52 · do góry^

  W TK maxie można znaleźć perełki. Nie wierzyłam, ale niedawno znalazłam tam ciao belle za 50 złotych! 70C, ale była... Ci do rozmiarów do ciężko o 65, ale 70F juz jest dość powszechne :-)

  Odpowiedz»
 • Trefl
  Trefl · 06-03-17 22:42 · do góry^

  Rzadko bywają obwody poniżej 32, a jak już to z mniejszymi miseczkami. Przynajmniej z mojego doświadczenia tak jest :) Raz użytkowniczka balko w TK dorwała Effuniaki za 50zł, sama (dzięki jej wielkoduszności) załapałam się na to :) Tylko nie pamiętam gdzie to było. W każdym razie bywa bardzo różnie, trzeba po prostu zaglądać co jakiś czas.

  mail: kozaczek1.15 @ o2.pl

  Odpowiedz»
 • abcb13
  abcb13 · 06-03-17 23:25 · do góry^

  Ja też nie bywam za często, wszystkiego pewnie z parę razy do roku i głownie w Rivierze właśnie, sporadycznie w Gdańsku. I prawdę mówiąc pierwszy raz trafiłam cokolwiek z bardziej "naszych" marek. A też już wielokrotnie czytałam i zazdrościłam, co tam dziewczyny potrafią wynaleźć. Więc zgadzam się, że z rozdziałem towaru jest mało fair chyba i Trójmiasto na tym bardzo cierpi :D

  Odpowiedz»