Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Jak można usunąć swój wątek?

• sag_etwas
    sag_etwas · 06-03-13 17:26 · do góry^

Witam :)

mam pytanie czy jest możliwość usunięcia wątku, jest gdzieś taka opcja, czy tylko moderator może to uczynić ? :)
    Widziałam, że jedna z użytkowiczek odpisała do moderatorki, że sama usunie wątek.
    Ja nie wiem jak? pomocy ?:D
    pozdrawiam

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 06-03-13 17:45 · do góry^

Tylko moderatorki mogą usuwać wątki.
    Użytkowniczka, którą masz na myśli pewnie jest moderatorką. :)

Odpowiedz»
  • sag_etwas
    sag_etwas · 06-03-13 17:53 · do góry^

ok, rozumiem :)
    dziękuję za odp.

Odpowiedz»
  • RAmerySTA
    RAmerySTA · 06-03-13 18:02 · do góry^

najlepiej po prostu napisać w wątku "nieaktualne", albo "do usunięcia" czy coś w tym stylu, dziewczyny dosyć szybko reagują :)

mery jak tostery :D
    mary_jane03(małpka)o2.pl

Odpowiedz»
  • sag_etwas
    sag_etwas · 06-03-13 22:13 · do góry^

dziękuję za info :) tak zrobiłam :)

Odpowiedz»
  • Chani
    Chani · 10-03-13 10:14 · do góry^

Dziewczyny, a może zamiast podbijać stare wątki i zaśmiecać forum do czasy posprzątania, wkleję tu linki do swoich nieaktualnych tematów, które należy skasować? Nie byłoby tak łatwiej?

depresantka małpa gmail kropka com

http://szafa.pl/profil/Chanii

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 10-03-13 11:52 · do góry^

Tak byłoby o wiele lepiej, Chani.

Prawdę mówiąc nie podoba mi się wygrzebywanie starych tematów sprzed pierwszej i drugiej strony tylko po to, żeby je usunąć. Jest to raczej bez sensu i właśnie zaśmieca forum.

Odpowiedz»
  • Chani
    Chani · 10-03-13 13:21 · do góry^

No właśnie. Jeden dedykowany wątek, jak ten na przykład, można poświęć na wklejanie linków do tematów, które należy skasować.
    Jak się wątek zrobi długi - to skasować i założyć nowy - będzie posprzątane :>

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 10-03-13 14:52 · do góry^

Pousuwałam :)

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 10-03-13 18:25 · do góry^

Usunięte.

Odpowiedz»
  • Chani
    Chani · 11-03-13 18:03 · do góry^

To dziwne, ale nadal mogę wchodzić w te tematy, są widoczne.

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 11-03-13 18:52 · do góry^

Nie wiem dlaczego wciąż się pokazują, ale nie można w nich ani odpowiadać, ani ich skasować, więc możemy je uznać za zamknięte.

Odpowiedz»
  • squirrell
    squirrell · 11-03-13 19:41 · do góry^

Czasem tak jest, ze link prowadzi nas do usuniętego tematu na forum, bo cały czas masz go w historii przeglądania.

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 11-03-13 20:27 · do góry^

Zaiste. to może być to :)

Odpowiedz»
  • Chani
    Chani · 12-03-13 18:16 · do góry^

W międzyczasie usunęłam historię przeglądarek w kompie - właśnie po to, żeby sprawdzić czy to nie jest przyczyną - nie jest.
    Nie żeby to mi jakoś przeszkadzało, ale skoro tematy są widoczne, to znaczy, że nie zostały całkowicie usunięte i może się okazać, że szkoda Waszej pracy i czasu na takie niby sprzątanie, które nie daje wymiernych korzyści 'wagowych' dla forum i pod względem użyteczności - wszelkie linki do niby skasowanych tematów będą nadal aktywne.

Moderowałam kilka różnych for i jeszcze nie spotkałam się z taką sytuację. Tematy usuwane były usuwane całkowicie.

Odpowiedz»
  • squirrell
    squirrell · 12-03-13 19:03 · do góry^

Droga Chani, osobiście osunęłam te tematy i liczba tematów w podforum bra swa zmniejszyła się o ich usunięciu. Zauważ, ze jest jeszcze pamięć zapasowa, czy jak tam to się zwie, wbudowana w google. Kiedyś byłam świadkiem ataku hackerskiego na pewne forum, utraciliśmy większość zawartości, ale wchodząc w stare linki można było odnaleźć utracone treści i wszędzie to tak wygląda.

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 12-03-13 19:36 · do góry^

To chyba nie zapisuje się w historii, w historii zapisują się adresy stron, a chodzi o to:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pomoc:Czyszczenie_pami%C4%99ci_podr%C4%99cznej

Odpowiedz»
  • simeri
    simeri · 13-03-13 12:02 · do góry^

Wątek o usuwaniu, to napiszę co o tym myślę.. Po co właściwie są usuwane stare i nieaktualne wątki? Przeszkadzają wam? Ja rozumiem spam, ale po co usuwać stare rzeczy? I rozumiem jeśli trzeba oszczędzać miejsce, bo forum jest zasobożerne, ale z tego co wiem nasze takie nie jest i mauzonka nigdy nie zgłaszała takiego problemu. Więc po co sobie dajecie niepotrzebną pracę?
    Kiedyś udzielałam się na wizażu, i tam generalnie nie można było NIC usuwać, bo to się ładnie nazywało 'niszczeniem zawartości forum'. A tutaj właśnie to ma miejsce.. Np stare wątki na swapie są skarbnicą wiedzy, są tam opisy i wymiary, których nie znajdziemy we wrzutkach do katalogu, a wystarczy wrzucić pytanie w wyszukiwarkę i się znajdzie. A teraz one znikają bezpowrotnie.. Wątki na swapie są też dowodem transakcji, można sobie sprawdzić kto od kogo i za ile kupił. A jeśli są usuwane to jak potem udowodnić komuś nieuczciwość?
    Generalnie mówiąc nie podoba mi się to całe usuwanie (oprócz ewidentnego spamu). Jeśli już to powinno być stworzone coś w stylu archiwum żeby można było stare wątki przeglądać. I uważam że lepiej by było wątki zamykać żeby nie można było nic do nich dopisywać, niż je usuwać.

simeri na o2 pl

Odpowiedz»
  • squirrell
    squirrell · 13-03-13 12:26 · do góry^

http://balkonetka.pl/forum/uwagi-o-balkonetce/2012/8/24/nowe-forum/2
    Długa dyskusja i wtedy nikt nie zgłaszał tego typu uwag.

Odpowiedz»
  • simeri
    simeri · 13-03-13 12:52 · do góry^

No właśnie nie rozumiem czemu nikt wcześniej nie zwrócił na to uwagi, dlatego o tym piszę. Tylko ja uważam, że na balko są usuwane rzeczy które jeszcze mogą się przydać?

simeri na o2 pl

Odpowiedz»
  • Chani
    Chani · 13-03-13 20:48 · do góry^

Oki, nie wnikam dalej, nie jestem ekspertem, zapewne macie rację :>

Tak czy inaczej uważam, że trzymanie ponad 300 stron ze starymi tematami na bra swapie nie ma sensu. Rozumiem trzymanie archiwum załóżmy pół roku, na różnych forach często usuwa się wszelkiego rodzaju ogłoszenia starsze niż miesiąc, dwa, czy pół roku właśnie, ale dwa lata i tyle stron to za dużo, więc jednym słowem - popieram porządki.

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 13-03-13 23:28 · do góry^

Może ma sens usuwanie tematów w miarę nowych, jeśli ktoś od razu zakłada nowy wątek i nie chce, żeby ktoś podbijał stary. Najlepiej byłoby zamykać je p prostu ale nie wiem czy mamy taką opcję w ogóle

Odpowiedz»
  • ardnaskela
    ardnaskela · 17-04-13 12:09 · do góry^

squirrell, znalazłam tu tylko Twojego maila wśród administratorów, więc wysłałam Ci wiadomość z prośbą o usunięcie konkretnych wątków. Dzięki z góry :)

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 26-06-13 23:39 · do góry^

Usunięty

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 30-06-13 00:48 · do góry^

Usunięty

Odpowiedz»
  • stonka
    stonka · 22-07-13 16:07 · do góry^

Polecial :)

welcome to our world, we are the wasted youth and we are the future too.

kontakt: stonka.balkonetka@gmail.com

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 18-08-13 21:43 · do góry^

Wątki laliki usunięte.

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 24-08-13 00:08 · do góry^

Wątki sag_etwas usunięte

Odpowiedz»
  • jogurtwaniliowy
    jogurtwaniliowy · 27-08-13 06:52 · do góry^

usunięte

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 29-08-13 22:11 · do góry^

Ostatnio zgłoszone wątki pousuwane i kasuję też stare posty z prośbą usunięcie.

Odpowiedz»