Recenzujemy staniki, bo wiemy, że dobrze dobrane czynią cuda!

Gossard

• radunia
    radunia · 04-06-16 17:44 · do góry^

Dziewczyny,
    zebrało się kilka osób, więc zakupy będą. Dzisiaj jeszcze jestem na internecie z komórki, więc tylko informacyjnie - kto jeszcze jest chętny, to proszę pisać na maila: sopellka (@) gmail.com
    Jutro wieczorem podsumuję Wasze zamówienia i najpóźniej w poniedziałek wieczorem chciałabym kliknąć zamówienie.

Odpowiedz»
  • Cathy
    Cathy · 05-06-16 13:49 · do góry^

Radunia :-) ,
    wlasnie wyslalam Ci maila , mam nadzieje , ze wpisalam wszystko tak jak trzeba , dziekuje za organizacje !

Odpowiedz»
  • lavaenn
    lavaenn · 05-06-16 17:23 · do góry^

piszę maila :)

lavaenn AT gazeta.pl
    Sprzedam: http://bit.ly/1A9hmKm

Odpowiedz»
  • radunia
    radunia · 05-06-16 22:21 · do góry^

Odpisałam na maile. We wstępnym podsumowaniu łącznie ze mną jest 7 osób.
    Jeśli ktoś jeszcze chce dołączyć, to proszę o maile najpóźniej do jutra rano.

Odpowiedz»
  • Cathy
    Cathy · 06-06-16 20:58 · do góry^

Radunia , wyslalam Ci maila , odpisz prosze :-)

Odpowiedz»
  • Cathy
    Cathy · 14-06-16 10:14 · do góry^

Radunia , wyslalam do Ciebie maila , odpisz prosze , bo nie wiem , czy dostalas na konto pieniadze , ktore Ci przeslalam :-)

Odpowiedz»
  • wendy
    wendy · 23-06-16 18:56 · do góry^

Wielkie 'dziękuję' za organizację zamówienia, Radunia! Moje Birds of Paradise pasuje. Teraz mogę ustalać urlop i wykupić wakacje. :D

Odpowiedz»
  • radunia
    radunia · 30-06-16 18:25 · do góry^

Ostatnia przesyłka dotarła do celu, zatem oficjalnie zamykam nasze zamówienie i dziękuję wszystkim uczestniczkom. :)

Odpowiedz»
  • Paulina1986
    Paulina1986 · 03-01-17 09:58 · do góry^

Jak będzie kolejna akcja zamówienia z Gossarda to proszę daj znać paulina.walkowiak.dolatkiewicz@gmail.com

oszczędna mamusia która liczyla ze sie zmieści w biustonosze z sieciówek

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 03-01-17 12:30 · do góry^

Czy są jeszcze jakieś osoby zainteresowane zamówieniem w Gosssardzie?

Odpowiedz»
  • radunia
    radunia · 08-01-17 12:50 · do góry^

Dziewczyny, chyba zorganizuję kolejne zamówienie na gossard.com.
    Teraz jest dodatkowe -25% na wszystko (mam nadzieję, że na outlet też ;) ), więc myślę, że warto skorzystać.
    Wysyłka z UK kosztuje 6 funtów, więc im nas więcej, tym taniej wyjdzie na osobę.
    Chętne proszę o wstępną deklarację, jak zadeklaruje się 5-6 osób, to podam adres mailowy i zaczniemy działać konkretnie.

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 08-01-17 12:53 · do góry^

Rabat 25% chyba działa na przecenione produkty, bo sprawdzałam dodając do koszyka. Ja jestem zainteresowana takim zamówieniem :)

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 08-01-17 12:53 · do góry^

To znaczy odliczyło mi 25% od całego zamówienia, a nie od poszczególnych produktów.

Odpowiedz»
  • radunia
    radunia · 08-01-17 13:00 · do góry^

No to fajnie, do tej pory wszystkie dodatkowe rabaty zawsze działały też na outlet, więc tym razem też pewnie nie będzie problemu.

Odpowiedz»
  • Paulina1986
    Paulina1986 · 08-01-17 13:24 · do góry^

ja tym razem odpadam bo szukam swojego rozmiaru

oszczędna mamusia która liczyla ze sie zmieści w biustonosze z sieciówek

Odpowiedz»
  • radunia
    radunia · 08-01-17 14:55 · do góry^

Na fb zebrałam grupę 5-6 chętnych więc wspólne zakupy się odbędą.

Osoby zainteresowane proszę o maile na adres: sopellka @ gmail.com (bez spacji).

W mailu prześlijcie linki do wybranych modeli + rozmiary.

Na maile czekam do jutra ok. południa. Potem zrobię rozliczenie i wyślę dane do przelewu. Jak wszystko pójdzie sprawnie to we wtorek rano kliknę zamówienie.
    Paypal dzisiaj funta wycenia na 5,32 zł.

Jeśli Wasz rozmiar jest na wyczerpaniu, to koniecznie monitorujcie maila, bo w momencie składania zamówienia jeśli czegoś zabraknie to będę chciała się szybko skontaktować (można też podać mi nr telefonu).

Odpowiedz»
  • radunia
    radunia · 09-01-17 15:52 · do góry^

Zrobiłam podsumowanie i odpisałam na maile. :)

Odpowiedz»
  • reddelicious
    reddelicious · 11-01-17 20:22 · do góry^

Czy zamówienie jest już zamknięte?

Odpowiedz»
  • radunia
    radunia · 11-01-17 21:16 · do góry^

Zamówienie niestety odwołane. :(
    Po pierwsze promocja -25% skończyła się zanim zdążyłam kliknąć zamówienie. Po drugie wyprzedali moje rozmiary, więc ten rzut zakupów w moim przypadku już nie miał sensu.

Będę czekać na jakieś kolejne obniżki.

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 11-01-17 23:15 · do góry^

Moim zdaniem obsługa sklepu zachowała się niefajnie. Przez dwa dni po zakończeniu promocji na stronie wisiała informacja o rabacie, który nie działał. Napisałam do nich maila, obrazek wisiał dalej prawie cały dzień, nie dostałam odpowiedzi, jedyną reakcją było zdjęcie tej nieszczęsnej informacji. Do tego możliwość płatności tylko przez PayPal). Ja się chyba zniechęciłam do zakupów w ich sklepie firmowym.

Odpowiedz»
  • radunia
    radunia · 11-01-17 23:23 · do góry^

Mi odpisali na maila, że rabat nie działa i żadnych banerów nie ma na stronie. Już mi się nie chciało wysyłać im printscreena z ich strony z tym banerem.
    No trudno. Może następnym razem uda się wstrzelić w jakąś promocję.

Jeśli chodzi o płatność to ja u nich ostatnio płaciłam kartą (moja visa ma opcję płatności internetowych). Wcześniej płaciłam paypalem, ale ostatnio doładowania konta paypal miały koszmarne opóźnienia.

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 12-01-17 00:01 · do góry^

No niestety, ja odpowiedzi do tej pory nie dostałam, a banery wisiały do wieczora dzisiaj.
    Płatność kartą jest, z tego co widziałam, też obsługiwana przez PayPal.

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 20-02-17 12:37 · do góry^

Słabo! Widocznie jednak przestraszyli się, że ludzie będą chcieli te 25% zniżki.

Odpowiedz»
  • patsonka89
    patsonka89 · 21-04-17 12:03 · do góry^

Dziewczyny nie planujecie jakiegoś wspólnego zamówienia? Do 24 kwietnia jest chyba bezpłatna przesyłka.

Odpowiedz»
  • WelshCorgiPembroke
    WelshCorgiPembroke · 21-04-17 12:47 · do góry^

Patsonko, a nie jest darmowa tylko w UK? Przynajmniej ja taki baner widzę na stronie.

Ja bym, szczerze mówiąc, zamawiała bardziej, gdy rzucają jakąś wypasioną promocją, a wysyłka się rozkłada między kilka osób. Ciągle czekam na coś u nich, bo mimo zniechęcenia ostatnią akcją, mam na oku jeden model, którego nigdzie indziej znaleźć nie mogę :<

Odpowiedz»
  • patsonka89
    patsonka89 · 21-04-17 14:06 · do góry^

Tak mi się tez wydaje chociaż w koszyku pokazuje mi 0,0 za przesyłkę. Pewnie oplata naliczyłaby się po wprowadzeniu polskiego adresu ;) Też mam upatrzony jeden model właśnie więc przy najbliższej promocji będę chciała wziąć udział we wspólnym zamówieniu.

Odpowiedz»
  • kamm
    kamm · 21-04-17 20:33 · do góry^

ja też już od jakiś dwóch miesięcy czekam na super wyprzedaż, ale póki co te ceny outletowe mimo że atrakcyjne, to jednak nie tak jak zwykle w gossardowym outlecie ;)

Odpowiedz»
  • Pierz
    Pierz · 24-04-17 19:30 · do góry^

A na teraz ktoś byłby chętny?

Odpowiedz»