Sign Up

Sign Up to our social questions and Answers Engine to ask questions, answer people’s questions, and connect with other people.

Sign In

Login to our social questions & Answers Engine to ask questions answer people’s questions & connect with other people.

Forget Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

You must login to ask question.

Buty zapato – znacie? warto?

Oceń pytanie

Chcę sobie kupić na wiosnę skórzane jazzówki, jakieś czarne, ładne, zgrabne. Zaczynam się rozglądać i akurat trafiłam na Groupona, jest promocja 159zł zamiast 300zł (a na stronie te buciki są właśnie za 300zł). Dokładnie te: http://www.zapato.com.pl/pl/p/jazzowki-skora-naturalna-kolor-czarny/145 Jak myślicie, czy warto? Czy jednak powinnam szukać w innych sklepach? Już w zeszłym roku chciałam kupić, to w żadnym z firmowych sklepów nie mogłam nic znaleźć. A może któraś gdzieś widziała jakieś ładne i może polecić 😛 W sumie wolałabym kupić stacjonarnie, bo jak ostatnio kupiłam przez neta, to bardzo obcierały i musiałam sprzedać.

1 Odpowiedzi

  1. Firmy nie znam, ale jakiś czas temu na gruponie była już ta oferta. Z początku wydawała się ciekawa, ale były liczne * ** *** i się na nic nie zdecydowałam. Ja dwa lata temu kupiłam ładne jazzówki w Deichmanie na przecenie z 200 na 100 z tej serii Janet D. Bardzo sobie je chwalę, drugie kupiłam mamie. Myślę, że w tym roku będa ponownie.

    Może Deichmann nie jest najlepszym sklepem, ale jest stacjonarny, jak nie ma rozmiaru można spróbować zamówić ze strony no i reklamację rozpatrują w 90% pozytywnie…

    • 0
Napisz Odpowiedź Teraz!

Napisz Odpowiedź Teraz!