Sign Up

Sign Up to our social questions and Answers Engine to ask questions, answer people’s questions, and connect with other people.

Sign In

Login to our social questions & Answers Engine to ask questions answer people’s questions & connect with other people.

Forget Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

You must login to ask question.

Czy 75E to juz duzy rozmiar biustu?

Oceń pytanie

WItam:) zawsze zylam z przekonaniem, ze mam male piersi, chodzilam w niedopasowanych stanikach, jakies 80B.. Piersi mialam zawsze gdzies pod pacha, ale bardzo jedrne, mimo kilkunastu lat chodzenia w niedopasowanych stanikach nie obwisly.

W koncu wybralam sie do brafitterii w Krakowie i nagle sie okazalo, z moj rozmiar to 75Em, pani pokazala mi jak wlozyc piersi do stanika i jak sie zblizyly to okazuja sie jakies wieksze:)

Mam jednak faze, na duze bujne piersi i zaczelam je masowac, jeszcze za wczesnie na efekty. Chcialabym, aby bylo je wyrazniej widac przez warstwe ubran.

Prosze jednak o opinie czy z tym rozmiarem moge uznac, ze to duzy rozmiar biustu juz mam? czy jeszcze kwalifikuje sie jako malobiusciasta?

1 Odpowiedzi

  1. Dla mnie 75E (brytyjskie) to średnio-mały biust. Ale po pierwsze to jest moja prywatna opinia. Sama mam biust w tych rejonach rozmiarowych i tak właśnie o nim myślę, że jest średnio-mały i zaliczam się raczej do średniobiuściastych. Po drugie wszystko zależy jeszcze od wzrostu, sylwetki, punktu widzenia 😉 To dużo wpływa na ogólne wrażenie, czy biust jest mały czy duży.

    Jeżeli koniecznie chcesz, żeby biust rzucał się w oczy, to zawsze możesz ubrać jakiś model biustonosza, który dodatkowo go podkreśla np. usztywniany plunge do głębokich dekoltów, który dość mocno zbiera piersi do siebie. Optycznie wtedy będą większe. Natomiast żeby osiągnąć mocno wysunięty profil polecam np. kroje CH i CHP od Ewy Michalak 😛

    • 0
Napisz Odpowiedź Teraz!

Napisz Odpowiedź Teraz!