Sign Up

Sign Up to our social questions and Answers Engine to ask questions, answer people’s questions, and connect with other people.

Sign In

Login to our social questions & Answers Engine to ask questions answer people’s questions & connect with other people.

Forget Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

You must login to ask question.

Pas do pończoch – milion pytań :)

Oceń pytanie

Chciałabym spróbować noszenia „prawdziwych” pończoch przypinanaych do pasa. Strasznie mi się to podoba 🙂 Ponieważ niegdy nie próbowałam takiej zabawy (jedyne pończochy, jakie do tej pory na sobie miewałam to samonośne), proszę o pomoc: jak zacząć? Wiem już, że wiele zależy od samego pasa i że powinien mieć przynajmniej 6 podwiązek. Niestety pasy polecane w necie są dla mnie za drogie – zwłaszcza, że nie wiem, czy w ogóle coś takiego mi się spodoba na dłuższą metę. Bo wtedy to z chęcią spawiłabym sobie taki prawdziwy pas…
Czy można gdzieś kupić pas używany? Może któraś z was ma coś takiego i może niedrogo odsprzedać dołączając szczegółową instrukcję użycia?
Zastanawiam się też, czy nie łatwiej zacząć od pończoch elastycznych, a potem ew. kupić nylonowe. Jak to jest? Czy wtedy wystarczą pasy z 4 podwiązkami?
Myślałam o czymś takim:

http://allegro.pl/item1158346601_sexi_pas_do_ponczoch_czarny_bialy_rozmiar_s.html
lub
http://allegro.pl/item1154207862_subtelny_sexy_pas_do_ponczoch_biala_siateczka.html
lub
http://allegro.pl/item1151669998_triumph_revital_feelings_pas_do_ponczoch_s_m.html

Czy któryś by się nadał?
I jeszcze jedno – ja mam mocno wystająca pupę. Czy lepiej mieć pas taki wyższy z tyłu (zachodzący do połowy na pośladki), czy raczej mocno wycięty (i zapinany na 2-3 haftki)?

Baaaaardzo proszę o pomoc osoby zorientowane w temacie, wiem, że są tu takie 🙂

1 Odpowiedzi

  1. Ja mam bordowy pas w tym stylu z Berlei (kupiony – a jakże – w lumpie) i drugi beżowy, trochę mniej fajny.;) Ale też jestem początkująca i nie miałam nigdy w ręku pończoch nylonowych… na razie pas był do użytku sypialnianego, bo miałam tylko czerwone pończochy;p Ale jest fajny, w sam raz ciasny, z pionowymi fiszbinami, spłaszcza brzuch, a rozstaw zapięć nie przeszkadza w chodzeniu, siadaniu itp.;) Za to samopoczucie po założeniu takiego cuda – bezcenne.;D
    Jutro mogę te pasy pokazać, teraz facet by się śmiał, że znów bieliznę fotografuję.;p

    • 0
Napisz Odpowiedź Teraz!

Napisz Odpowiedź Teraz!