Sign Up

Sign Up to our social questions and Answers Engine to ask questions, answer people’s questions, and connect with other people.

Sign In

Login to our social questions & Answers Engine to ask questions answer people’s questions & connect with other people.

Forget Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

You must login to ask question.

Poczta Polska brak przesylki o numerze nadania- list polecony

Oceń pytanie

Kupowalam na allegro. Sprzedajacy wyslal poleconym. Mam skan karteczki, wszystko sie zgadza, list ekonomiczny, z 14 wrzesnia.
Ale.. wpisuje numer w te ich wyszukiwarke i wyswietla mi sie brak przesylki o takim numerze. Do tej pory nic nie doszlo a jeszcze sprzedawca napisal na karteczce co bylo w paczce czyli bluzka(co pewnei uniemozliwi reklamacje jakakolwiek;/)
Zaczynam sie martwic.. mial ktos podobna sytuacje? Nie wiem czy poczta zawalila, czy co jest grane…

3 Odpowiedzi

 1. This answer was edited.

  W przypadku poleconych śledzenie PP umożliwia podgląd tylko po jego doręczeniu (np. do docelowej poczty), nie w trakcie drogi, niestety. Nie wiem, czemu, ale to normalne… Na stronie poczty przy opisie śledzenia jest:”W przypadku listów poleconych mogą być wyświetlane informacje o dniu nadania i doręczenia przesyłek, bez drogi ich przemieszczania.” Tak więc przesyłka polecona będzie widoczna w systemie dopiero po zarejestrowaniu jej na Twojej poczcie rejonowej. List jest ekonomiczny, wysłany 10 września – a po drodze jest weekend, ekonomiczne zazwyczaj idą 4-5 dni – na Twoim miejscu zaczłbym się martwić w okolicach środy 😉

  • 0
 2. Z tym śledzeniem przesyłek to czasem jest dziwna sprawa.
  Ostatnio dwa razy mi się zdarzyło zagięcie czaso-przestrzeni przez pocztę. Tzn. nadawałam list 10 września koło południa, a w śledzeniu przesyłek było, że nadanie nastąpiło 03 września koło 18:00.
  Ale na szczęście te przesyłki doszły normalnie.

  • 0
 3. Zależy od poczty i osoby która wprowadza. Większość moich listów jest wyprowadzanych do systemu od razu i można sprawdzić jak się przemieszczają w czasie i z poczty na pocztę, a niektóre wprowadzono dopiero po dotarciu na pocztę docelową.

  • 0
Napisz Odpowiedź Teraz!

Napisz Odpowiedź Teraz!