Sign Up

Sign Up to our social questions and Answers Engine to ask questions, answer people’s questions, and connect with other people.

Sign In

Login to our social questions & Answers Engine to ask questions answer people’s questions & connect with other people.

Forget Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

You must login to ask question.

Studia – spóźnienia

Oceń pytanie

Hej!
Dopiero co rozpoczęłam studia na I roku. Na moich zajęciach jeszcze nikt nic nie mówił, ale u koleżanek z innych grup powiedziano im, że nawet najmniejsze spóźnienie (1-2 min) skutkuje nieoebcnością.. A wszyscy wiemy, że nieobecność na studiach to duże kłopoty. To też mnie przeraża: raz się zaśpi, zachoruje i grozi game over.. Wiem, że trzeba uczyć się odpowiedzialności, ale… nie kosztem ludzi! Mam wrażenie, że tworzący te „zasady” zapomniał, że każdy człowiek ma prawo do błędu, nie mówiąc już o.. problemach komunikacyjnych! Nawet, jeśli wyjdzie się z domu wcześniej, to i tak nigdy nie wiadomo, co się stanie.
Jestem przerażona, że wylecę nie za nieuczenie się, ale za wyżej wymienione kompletne GŁUPOTY. Jak to było u Was z tymi nieobecnościami i spóźnieniami? Naprawdę dawali nieobecnośći [za małe sporadyczne spóźnienia) i ludzie wylatywali ze studiów z tego powodu? Czy może wszyscy byli tacy odpowiedzialni, że nikt się nie spóźniał? Dzięki z góry za info 🙂

Napisz Odpowiedź Teraz!

Napisz Odpowiedź Teraz!