Sign Up

Sign Up to our social questions and Answers Engine to ask questions, answer people’s questions, and connect with other people.

Sign In

Login to our social questions & Answers Engine to ask questions answer people’s questions & connect with other people.

Forget Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

You must login to ask question.

Sucha cera z wypryskami. Poważnie.

Oceń pytanie

Cześć, dzień dobry. Mam poważny problem ze swoją cerą, skórą twarzy. otóż generalnie jest sucha i dość wrażliwa- pękające naczynka- jednocześnie na podbródku robią mi się pryszcze, wypryski czy inne „niedoskonałości”. Nos i czoło mam czyste dla jasności. Próbowałam kosmetyków dla nastolatków, ale partie suche pieką i ściągają się, próbowałam do cery tłustej ale nawet tłustawy podbródek ściąga się, a problemy jak były tak są, rozwiązaniem nie są kosmetyki do cery mieszanej, bo jednak ściągają i drażnią policzki, a nawet podbródek. A może używać jakiś konkretnych linii? Używałam najpopularniejszych czyli garniera, ziaji, Lirene design your style, nivea visage. Koleżanka mi zasugerowała, że to może na tle hormonalnym, fakt problemy nasilają się w czasie menstruacji. Ale bywają całe tygodnie, kiedy cera jest czysta bez względu na fazę cyklu, psuje się po stosowaniu podkładu. Moja dieta? Piję dużo wody mineralnej, więcej herbatek ziołowych i yerby niż kawy czy czarnej herbaty, od czasu do czasu łykam tabletkę multiwitaminy, warzywa, owoce, kasze makarony z mąki razowej…co mam robić? Czego próbować?
PS. Widać co się uciecze to nie odwlecze:D jako nastolatka miałam bardzo ładną, czystą cerę bez pryszczy i teraz w wieku niemal 27 lat mści się to na mnie!;)

Napisz Odpowiedź Teraz!

Napisz Odpowiedź Teraz!