Sign Up

Sign Up to our social questions and Answers Engine to ask questions, answer people’s questions, and connect with other people.

Sign In

Login to our social questions & Answers Engine to ask questions answer people’s questions & connect with other people.

Forget Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

You must login to ask question.

Znacie ciekawe blogi o odchudzaniu i dietetyce?

Oceń pytanie

Hello! Znacie fajne i interesujące blogi o odchudzaniu i dietach? Moga tez być z super przepisami, ale modowych już nie. Podrzucajcie co znacie ciekawego:)

4 Odpowiedzi

 1. Hmm dużo ich jest… Ja bardzo często oglądam vlogi na YouTube. Ten filmik o odchudzaniu jest bardzo ciekawy https://www.youtube.com/watch?v=YvGXXB__syA

  • 1
 2. Dużo jest na instagramie blogerek, ale pewnie szukasz kogoś, kto naprawdę się zna. Takie osoby jest strasznie ciężko odnaleźć niestety.

  • 0
 3. Ojj dużo jest tych blogów o dietetyce i odchudzaniu. Łatwo jest je znaleźć. A napisz mi czego właściwie szukasz? Chcesz schudnąć czy poprostu interesujesz sie dietetyką? Może lepiej będzie skontaktować się ze specjalistą, porpowadzi cię jak trzeba. Taka jest moja opinia, sama bym tak zrobiła.

  • 0
 4. Jak czegoś nie wiesz zawsze możesz zapytać na balkonetce przecież 🙂 Ogólnie to jest wiele blogów, są również specjalne forum o odchudzaniu i dietetyce. Na YouTube tez jest sporo fajnych materiałów.

  • 0
Napisz Odpowiedź Teraz!

Napisz Odpowiedź Teraz!