Sign Up

Sign Up to our social questions and Answers Engine to ask questions, answer people’s questions, and connect with other people.

Sign In

Login to our social questions & Answers Engine to ask questions answer people’s questions & connect with other people.

Forget Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

You must login to ask question.

Masz jakieś pytanie? Kliknij tutaj.
 1. Adwokat ze śląska

  Śląsk to trochę ogólnie, szkoda, że nie wiemy gdzie dokładnie. Mimo to postaram się pomóc. Kancelaria Wojas Pawlak z Gliwic jest jak najbardziej godna polecenia. Doświadczenie, miły kontakt i co najważniejsze - zaangażowanie. Pomogli mi w podziale majątku przy rozwodzie i jestem naprawdę zadowolonaRead more

  • 0
 2. Stosował ktoś Varicomplex?

  Ja stosowałam przez 3 tygodnie i czuć różnicę.

  • 0
 3. Stosował ktoś Varicomplex?

  Chyba działa, bo ktoś ze znajomych w pracy miał varicomplex czy coś takiego. No tak czy inaczej miałam okazję o tym usłyszeć niedawno i z reguły dobrze o nim się mówi jak na żylaki. Akurat co do ceny to taka normalna, nie drogo to fakt.

  • 0
 4. Dla mnie oferta tego piperinox wygląda conajmniej podejrzanie. Dlaczego nie sprzedają tego w aptece tylko na takiej dziwnej stronie?

  • 0
 5. Ta oferta kapsułek Piperinox jest podejrzana. Ich sklep na którym można zamówić ten produkt jest w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w Dubaju. To dobre miejsce na przekręty, bo tam polskie prawo nie sięga a piszę to z własnego doświadczenia, bo zostałem kiedyś oszukany w podobny sposób za pomocą piRead more

  • 0
 6. Mi też nie pomógł ten Piperinox a na stronie obiecali, że usprawnia metabolizm tłuszczu i węglowodanów. Nie zauważyłam obiecanych efektów, a stosowałam według zaleceń...

  • 0
 7. Pewnie moja negatywna opinia o Piperinox nie zostanie zaakceptowana, bo mi ją wszędzie usuwają, ale mi też nie pomógł na odchudzanie... Te obietnice o szczupłej sylwetce są naciągane.

  • 0
 8. Piperinox jest na bazie piperyny i z tego co wiem to piperyna nie ma właściwości odchudzających.

  • 0
 9. Stanik dla puszystej

  Biustonosz push-up Mabelle Black jest fajny i zapisany od przodu. No i biustonosz Soft Model 069 Gaia też mam i sobie chwale.

  • 0
 10. Ja czytałam opinie to sporo odradza. Ja bym nie ryzykowała i wzięła coś innego. Choćby ten Slimberry co się promuje na róznych stronkach.

  • 0
 11. Cleaderm nie działa. Oszustwo?

  Ten Cleaderm brzmi ciekawie ale nie brałam tego. Tutaj na forum raczej mało osób coś takiego brało. Ten Nonacne to też niewiadoma w sumie. Niby ma dobre opinie. Może zobacz ulotkę, może są tam informacje jakieś i szczegóły których nie spełniłaś. Tak tylko głośno myślę...

  • 0