Sign Up

Sign Up to our social questions and Answers Engine to ask questions, answer people’s questions, and connect with other people.

Sign In

Login to our social questions & Answers Engine to ask questions answer people’s questions & connect with other people.

Forget Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

You must login to ask question.

Masz jakieś pytanie? Kliknij tutaj.
 1. Stosował ktoś Varicomplex?

  Ja stosowałam przez 3 tygodnie i czuć różnicę.

  • 0
 2. Stosował ktoś Varicomplex?

  Chyba działa, bo ktoś ze znajomych w pracy miał varicomplex czy coś takiego. No tak czy inaczej miałam okazję o tym usłyszeć niedawno i z reguły dobrze o nim się mówi jak na żylaki. Akurat co do ceny to taka normalna, nie drogo to fakt.

  • 0
 3. Stanik dla puszystej

  Biustonosz push-up Mabelle Black jest fajny i zapisany od przodu. No i biustonosz Soft Model 069 Gaia też mam i sobie chwale.

  • 0
 4. Ja czytałam opinie to sporo odradza. Ja bym nie ryzykowała i wzięła coś innego. Choćby ten Slimberry co się promuje na róznych stronkach.

  • 0
 5. Cleaderm nie działa. Oszustwo?

  Ten Cleaderm brzmi ciekawie ale nie brałam tego. Tutaj na forum raczej mało osób coś takiego brało. Ten Nonacne to też niewiadoma w sumie. Niby ma dobre opinie. Może zobacz ulotkę, może są tam informacje jakieś i szczegóły których nie spełniłaś. Tak tylko głośno myślę...

  • 0
 6. Cleaderm nie działa. Oszustwo?

  Mogłaś wziąć Nonacne, tutaj go kupisz https://balkonetka.pl/info/nonacne/ z jakimś rabatem. Trądzik to popularny problem, ale da się go zlikwidować ale wątpie, żeby ten twój cleaderm dał radę. Widziałam jego opinie poprostu.

  • 0
 7. Na ten moment najlepszy na trądzik Nonacne i kupisz go tu: https://balkonetka.pl/info/nonacne/ Mi pomógł, mżliwe że i ty będziesz zadowolona. Ma bardzo dobre opinie. Ogólnie dośc interesujący preparat. Myślę, że się przekonasz do niego.

  • 0
 8. Co myslicie o diecie 6 dni?

  Raczej nie powinno to być jakimś problemem. Jest to dość ciekawa opcja, swego rodzaju nagroda za trudy :) No ale w ten sposób raczej nie schudniesz. Ogólnie to też zależy ile kalorii masz zamiar wtedy spożywać, czyli w dniu cheat. No a ile kalorii w te 6 dni. Jeżeli wielkiej różmicy nie będzie to naRead more

  • 0
 9. Dużo czytałam o diecie dr Dąbrowskiej. Niby jest najlepsza. Dużo jest o niej opinii. Ja osobiście nie stosowałam, ale wystarczy poczytać szczegóły. Brzmi nieźle. Ewentualnie coś innego.

  • 0
 10. Co myslicie o diecie 6 dni?

  Za bardzo się nie znam. Wydaje mi się, że taka dieta nic nie zrobi. Musisz sprawdzić, wszystko zależy od twojego organizmu. Każdy będzie miał własne opinie.

  • 0
 11. Miałam i jestem w miarę zadowolona. Tabletki na bazie piperyny, która charakteryzuje się ciekawymi właściwościami odchudzającymi. Piperinox kupiłam tutaj https://sprytneodchudzanie.pl/piperinox/ Jedyne co mnie wkurzyło, to że można go tylko kupić przez internet. W aptece nie znajdziesz niestety.

  • 0
 12. Każdy organizm jest inny i choć zgodzę się w 100%, że zdrowe odżywianie i regularne ćwiczenia są najlepszą drogą do długiego życia w zdrowiu i urodzie, to niestety nie mogę powiedzieć, żeby działało to też u wszystkich na cellulit. Moja mama od 20 lat jest nauczycialką w-f-u, instruktorką fitness iRead more

  • 0